Om oss

Det är trevligt och totalekonomiskt fördelaktigt att jobba tillsammans med Kontorsleverantören!

Våra medarbetare är duktiga, kunniga och dessutom roliga att jobba med!

Det är svårt att alltid vara absolut billigast på alla varor, men som en totalleverantör på förbrukningsmaterial är

vi mycket starka. Kontorsleverantören jobbar sedan 1976 framgångsrikt med:

Kontorsmateriel

Emballageprodukter

Torkpapper

Städkem & redskap

Trycksaker

Kontorsmaskiner

Arbetskläder

Kontorsmöbler

Vi är mycket starka på kundanpassade specialartiklar och har alltid jobbat för att hjälpa våra kunder i största

möjliga mån! Ett av våra stora mål har alltid varit att det ska vara trevligt och roligt att jobba med oss.

Sedan 1:a Januari 2015 ingår vi i RKV-kedjan, Sveriges absolut största svenska kontorsvarukedja.

Vi har butiker i Varberg, Falkenberg, Halmstad och Laholm.

Vi är inte långt borta.

info@kontrosleverantoren.eu

RKV-gruppen

 
   
 

VD/Inköpsansvarig

Rolf Bengtsson

0346-486 57

 

rolf.b@kontorsleverantoren.eu 

Försäljning

Sven-Åke Bengtsson

0346-486 54

070-69 778 47

sven-ake.b@kontorsleverantoren.eu 

Försäljning

Jimmy Lindblom

0340-641 333

073-05 859 05

jimmy.l(a)kontorsleverantoren.eu

Försäjning

Beppe Jacobsson

0346-486 63

070-63 721 87

beppe@kontorsleverantoren.eu 

Försäljning

Glenn Andersson

0346-486 59

070-56 332 14

glenn.a@kontorsleverantoren.eu

Försäljning

Erik Bengtsson

0346-486 67

076-838 44 74

erik.b@kontorsleverantoren.eu

Försäljning

Patrik Nobring

035-486 53

076-11 486 53

patrik.n@kontorsleverantoren.eu

Säljsupport/Kundsupport

Emil Petersson

0346-486 64

emil.p@kontorsleverantoren.eu

Säljsupport/Kundsupport

Linda Gotthardsson

0346-486 50

Mammaledig

linda.g@kontorsleverantoren.eu

Säljsupport/Kundsupport

Magnus Nilsson

0346-486 53

070-63 721 88

magnus.n@kontorsleverantoren.eu 

Säljsupport/Kundsupport

Stefan Enroth

0346-486 51

 

stefan.e@kontorsleverantoren.eu

Ekonomi/Administration

Eva-Lotta Petersson

0346-486 50

 

eva-lotta.p@kontorsleverantoren.eu

Ekonomi/Administration

Carin Andersson

0346-486 58

 carin.a@kontorsleverantoren.eu

Teknisk service

Niklas Bengtsson

0346-486 60

niklas.b@kontorsleverantoren.eu

Butik

Karl Kristensson

035-486 51

karl.k@kontorsleverantoren.eu

Butik

Jessica Svensson

035-486 52

jessica.s@kontorsleverantoren.eu

 

Butik

Helena Palmgren

0430-345 551

helena.p@kontorsleverantoren.eu

 

Butik

Mari Larsson

0340-641 337

mari.l@kontorsleverantoren.eu

 

Butik

Jessica Yngvesson

0346-486 52

jessica.y@kontorsleverantoren.eu

 

Butik

Stephanie

0346-486 68

stephanie.s@kontorsleverantoren.eu

 

Butik

Marie-Louise Berg-Pettersson

0340-641 335

marie-louise.b@kontorsleverantoren.eu

 

Lager

Benny Berger

0346-486 66

benny.b@kontorsleverantoren.eu

 

Lager

Linus Skagerfält

0346-486 61

linus.s@kontorsleverantoren.eu

 

Lager

Anton Andersson

0346-48665

anton.a@kontorsleverantoren.eu

Lager

Elias Gustavsson

0346-486 62

zackarias.h@kontorsleverantoren.eu

Lager

Roger

 0346-486 50

info@kontorsleverantoren.eu

Du har en gammal webbläsare!

Uppdatera din webbläsare för en bättre upplevelse.

×